Bazı Hizmetlerimiz

Kongre, Toplantı, Tören, Fuar, Seminer, Ödül Töreni, Özel Gece, Gala Gecesi...gibi, hem kurumsal hem de marka imajını göz önünde bulundurarak her kuruma özel planlama ve çözümler üreterek, hafızalardan silinmeyecek kusursuz bir geceye özel projeler üretiriz.
Image
KISA SÜRE ETKİNLİKLER
Lansman, Basın Toplantısı, Açılış, Kuruluş Yıldönümü Kutlaması, Kültür-Sanat Etkinliği / Gala, Yarışma, Ödül Töreni, Özel Davet, Eğitim / Yönetici Toplantısı, Sponsorluk Aktivasyonları, Genel Tanıtım Aktivasyonları, Piknik.
2-10 GÜN SÜRELİ ETKİNLİKLER

Bayi / Acenta Toplantısı,Turnuva / Kamp, Yurtdışına Kurumsal Gezi,Yurtdışı Kaynaklı Kurumsal Gezi, Festival, Fuar, Ürün Deneme Aktivasyonu (Test sürüşü vb.).

1 GÜN-1 YIL SÜRELİ ETKİNLİKLER

Roadshow, Satış / Pazarlama Kampanyası Aktivasyonları.

Konser, Festival, Konuşmacı, Tiyatro, Aile Etkinlikleri, Sergi... gibi, doğru zamanda doğru projelerle markalara farkındalık yaratacak etkili konseptler üretir, marka bilinirliği sağlayan etkinlik planlamaları yaparız.
Denizli Organizasyon Şirketi
Siz Sadece İzleyin

Şehrinizin, firmanızın ya da kurumunuzun gerçekleştirmek istediği her türlü kültür ve sanat organizasyonlarını bize bırakın, size sadece izlemek kalsın.

Ayağınıza Kadar Gelen Hizmet

LOCA Medya Organizasyon olarak ayrıca çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro oyunlarını ve sinema filmlerini ayağınıza kadar getiriyor, sanat ve eğlenceyi buluşturuyoruz.

GENİŞ HİZMET YELPAZESİ SUNARIZ

Yılların kazandırdığı tecrübemiz, zengin içerikli geniş hizmet yelpazemiz, en son teknolojiye sahip ses, görüntü ve ışık sistemlerimizle müziğin her dalında en popüler sanatçıları sizinle buluşturuyoruz.

HER YAŞA HİTAP EDERİZ

Çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro oyunlarını ve sinema filmlerini ayağınıza kadar getiriyor, sanat ve eğlenceyi buluşturuyoruz.

EN SEÇKİN İSİMLERLE ÇALIŞIRIZ

Fikir ve edebiyat dünyasının seçkin isimlerini, alanında yetkin gazeteci, yazar, şair ve ilim adamlarını düzenlediğimiz panel, söyleşi, konferans ve dinleti organizasyonları ile sizlerle buluşturuyor, Ramazan ayına özel konsept etkinliklerimizle zamanınıza kültürel bir değer katıyoruz. En deneyimli oyuncular ile, en kaliteli dekor, kostüm ve müzikleri harmanlayıp, sizler için en iyi hizmeti sunmaya çalıyoruz.

Ses, Sahne, Işık, Led Ekran, Canlı Yayın, Çekim, Post-Prodüksiyon, Reklam, Tasarım, Kurgu...gibi bölgelere özgü, hedef kitleye odaklı, her müşterimize özel, ilgi çekici ve marka bilinirliliğini artıracak organizasyonlar hazırlarız.
This image for Image Layouts addon
Stratejik Medya Planlama

Stratejik Medya Planı iyi bir yol haritası gibidir, gitmek istediğiniz yere en kısa ve etkili yoldan ulaşmanızı sağlar.

Bu bir disiplin...

“Kim”, “Nasıl”, “Ne zaman”, “Nerede”, “Hangi”, “Neden”, sorularını sorarak hem iş ortaklarımızı hem de iş ortaklarımızın potansiyel rakiplerini tanımlıyoruz. Bununla birlikte hem stratejimizi hem de mecralarımızı belirlemek için medya planlama disiplini çerçevesinde en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz.

Medya Satın Alma Hizmetleri
Halkla İlişkiler Kampanya Yönetimi
Geleneksel ve Dijital Mecra Reklam Danışmanlığı
Hedef Kitle Analizi ve Rakip Analizi
Geçmiş medya planlarının değerlendirilmesi
Basın Danışmanlığı
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Web ve Grafik Tasarımı / Danışmanlığı
Özelleştirilmiş medya stratejisi geliştirilmesi
...vb talepleriniz için bize ulaşınız.
Denizlide organizasyon şirketi
Uçak Bileti, Konaklama, Lojistik Yönetimi....gibi hizmetlerin de dahil olduğu, kurumlara ve kuruluşlara özel en baştan en sona kadar tüm organizasyonun farkındalık yaratacak şekilde ilerlemesi için özel konseptlerde projeler yaratıyoruz.
Çözüm Odaklı Yaklaşım

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmak amacıyla oluşturduğumuz departmanlarımız, tüm organizasyonların sadece konaklama, ulaşım, yeme-içme faaliyetlerini organize etmez, yaratıcı bir yaklaşımla projelendirir, detaylandırır ve hayata geçirir.

Anahtar Teslim Hizmet

Davetiyelerden, sahne tasarımına, dekordan kostüme kadar her türlü konsept, profesyonel ve yaratıcı bir perspektifle hazırlanmaktadır.

Ödül Töreni, Özel Gece, Gala Gecesi, Festival, Konser, Kongre, Konferans, Toplantı, Eğitim...etkinliklerinizde yanınızdayız.